Jsme primárně sportovci, ale někteří z nás jsou zároveň kreativní duše. Proto jsme přemýšleli, jakým způsobem svět designu a sportu propojit. Věděli jsme, že ať už budeme vytvářet cokoliv, nechceme, aby se tématika sportu propisovala do produktu na první pohled. A tak vznikl KST brand. Značka volnočasového oblečení a doplňků.

Víme, že se nevyplácí přepálit začátek, začali jsme tedy pozvolna, ale i tak máme velkou radost, že jsme se vydali na cestu. A co je cílem mise? Vytvářet minimalistické kousky z kvalitního materiálu. Jde nám o to, abyste se cítili komfortně a současně byli vidět. Důraz budeme klást na detaily a neotřelé prvky, díky kterým se oblečení bude lišit. Chceme být totiž jiní a to je dobře. Na první drop toho, co na našem e-shopu bude hrát prim, se můžete těšit na přelomu jara/léta 2024.

Věříme, že spolu s přibývajícími produkty si získáme Vaši přízeň a navnímáte, že nechceme být jen jedni z mnoha. Stejně tak Vy jste součástí něčeho mnohem většího a to příběhu, který píše projekt KST.