Zkuste se teď s námi přenést do minulosti. Píše se rok 2012 a my spouštíme náš nejstarší projekt - Kasper trutnovské kempy. Tehdy jsme seděli u malého stolečku před penzionem Atrium, s pár vlajkami a s velkým napětím očekávali příjezd prvních dětí. Od té doby jsme ušli obrovský kus cesty, ale co je důležitější, v jádru jsme zůstali stejní. A možná právě proto se na Vaše děti na Kasper trutnovských kempech letos těšíme už po dvanácté.

Program připravuje stálý tým trenérů, kteří mají sport zarytý hluboko pod kůží a je neodmyslitelnou součástí jejich života. Klademe důraz na to, aby se stále jednalo o pohodový kemp, byť je sportovní. V žádném případě nechceme děti strhat z kůže. Ba naopak, naším cílem je, aby si odpočinuly od rutiny a drilu, který vetšinou zažívají v průběhu školního roku. Pohybujeme na pomezí sportovního a klasického tábora. Pěstujeme v dětech smysl pro týmovost v rámci nejrůznějších skupinových her. Učíme je novým dovednostem a třeba i novým sportům, které si doposud neměly možnost vyzkoušet. Pomáháme jim správně ukotvit to, co už umí. Zařazujeme ale i méně tradiční aktivity jako je například lanové centrum, paddleboardy, bobová dráha, spaní pod širákem nebo opékání buřtů. Každý rok také přidáme nějakou novinku, ale tu si zatím necháme jako překvapení.

Věříme, že děti prožijí týden, který se jim zapíše do paměti jako jedna z nejmilejších vzpomínek. Nejen proto, že připravujeme pestrý program, ale také proto, že vytváříme přátelskou atmosféru s pozitivním nábojem. Už se těšíme, až společně zažijeme léto na plný pecky.